آموزش

آموزش سرآغاز هر تغييري است ؛ هر تجارتي برمبناي پايه هاي خود بنا ميگردد و آموزه هاي جاري در مسير موفقيت هر سازمان ، ضامن بقاء و رشد آن مجموعه است ؛ بديهي است براي ارتقاي سطح كيفي فعاليت در اين حوزه ، تلاش ميكنيم تا از همه پتانسيلهاي موجود نهايت بهره را ببريم ؛ فلذا دست دوستي و همراهي خود را به سوي همه عزيزاني كه دل در گرو شروع همگان در مسير صحيح و همچنين ادامه ي ماندگار در اين تجارت دارند ، دراز ميكنيم ؛ و انتظار داريم كه ما را با ارائه نظرات ، پيشنهادات و همچنين عرضه توانمنديهاي خود در اين مسير پُرچالش وليكن نتيجه بخش و اثرگذار براي كشور عزيزمان ؛ ياري فرماييد .

جزئیات خدمات

آموزشهاي ما در سه مقطع مقدماتيپيشرفته و حرفه اي ارائه خواهد شد ؛ در بخش مقدماتي با اصول اوليه اين كسب و كار آشنا خواهيد شد و در دوره پيشرفته نحوه تبديل آموزشهاي ارائه شده را به مهارتي قابل انجام خواهيد آموخت و در نهايت توانايي رهبَري سازمان خود را در آموزشهاي حرفه اي ما بدست ميآوريد ؛ بديهي است حركت پُرقدرت و متناوب شما در اين مسير ضامن موفقيت تان خواهد بود ؛
تلاش داريم تا با برگزاري همايش و كارگاه هاي آموزشي فرآيندي موثر و کاربردی را باهم تجربه كنيم ؛

سلام ؛ بديهي است آموزش اولين ابزار شما براي ايجاد روندي سالم و ماندگار است ؛ اگر به اهداف و چشم انداز ما در سايت مراجعه كنيد، با ديدگاههاي پژوهشكده نتورك ايران در مورد آموزش بيشتر آشنا خواهيد شد ؛ به هر ترتيب ما براين باوريم كه آموزش سرآغاز هر اتفاقي و قلب تپنده نتورک مارکتینگ است .

پس از ثبت نام در سايت ، اطلاعات مرتبط با برگزاري دوره هاي آموزشي در بخش كاربري شما ارائه شده است ، و همچنين اطلاعيه هاي دوره ها بصورت جداگانه براي متقاضيان ايميل ميگردد.

پس از انجام ثبت نام، برای حضور در هر دوره و کارگاه، آزموني برای تعیین سطح افراد برگزار مي گردد كه جایگاه شروع آموزش شما در آن مشخص خواهد شد.

بله ؛
در پايان هر مقطع گواهينامه اي معتبر و وِیژه همان سطح به تمامي دانش آموختگاني كه در آزمون نهايي موفق شده اند ؛ ارائه خواهد شد .

نحوه ثبت نام در دوره، هزينه ها، نحوه پرداخت و جزِئیات هر دوره در بخش كاربري هر فرد موجود است. این اطلاعات را می توانید با انتخاب دوره مشاهده نمایید.

پس از ثبت نام اولیه سعی شده اطلاعات به صورت کامل و شفاف قابل دسترسی باشد. باز هم اگر ابهامی دراین بخش دارید می توانید از قسمت تماس با ما واحد آموزش پاسختان را دریافت نمایید.

هدف پروژه

برآن شديم تا تعريفي متفاوت از مفاهيم حاكم بر گستره تجارت وزين فروش مستقيم و بازاريابي شبكه اي را با نگاهي نو عرضه كنيم ؛ اين حركت كه به همّت جمعي از دلسوزان و فعالين عرصه اين تجارت طراحي شده با تكيه بر توانايي هاي همه تلاشگران اين صنعت ، ما را به نقطه اي مطلوب سوق خواهد داد ؛

هدف ما تربيت و پرورش راهبراني تأثيرگذار ، اخلاق مدار ، خبره ، پُرتلاش ، متعهد و توانمند در گستره بازاريابي شبكه اي و فروش مستقيم است ؛

براي نيل به اين رسالت ، مسؤليت ما ايجاد بستري متعارف ، بي طرف و متناسب با شرايط حاكم بر فضاي تجارت بازاريابي شبكه اي در ايران است .

بي شك همه ما بر اين باوريم كه فضاي اين كسب و كار در كشور عزيزمان نيازمند دقت نظر و تلاشي منصفانه از طرف همه ماست ؛ فلذا تلاش داريم تا با ايجاد شرايطي مناسب ، مسير حركتي و آموزشي فعالين اين عرصه را هرچه بيشتر در جهت سالم سازي و ارتقاي فرهنگ صحيح فعاليت منطبق سازيم .

ما راهي مطمئن سراغ داريم …
” پاينده باد ايران “