زمستان هر چقدر سرد و خشن هم باشد نمی تواند در مقابل آمدن بهار مقاومت کند و انتهای این قصه سرد و سفید همیشه سبز خواهد بود. حیات به ظاهر خاموش از پس این سختی دوباره زنده می شود و شکوفه ها رخ می نمایاند تا نمودی باشد از رشد و شروعی دوباره.

ادعایی نیست که اولین هستیم یا قصد داریم تحولی بنیادین در اندیشه هایتان ایجاد کنیم.

ابتدا باید درک کنیم، که هستیم و جایگاهمان چیست و از آن مهم تر اینست که، کجا ایستاده ایم و قصدمان چیست ؟

بر این موضوع واقفیم که در پس تجارت بازاریابی شبکه ای امروز، سالها تجربه و خون دل خوردن بسیاری از شما خوبان نهفته است. شب بیداری، هق هق گریه و اشکهایی که تمامش برای ساخت زندگی شایسته تر خود و سازمانهای کاریتان بوده.

داشته هایتان را ارج مینهیم و همچون همیشه حامی کسانی هستیم که تصمیم دارند دانش خود را ارتقاء دهند تا آگاهانه تصمیم بگیرند و هوشمندانه زندگی کنند و هوشیارانه خود و زندگیشان را راهبری نمایند.

مهندس عباس زاده مدیر گروه توسعه مهرماموریت ما کاملا شفاف است. تلاشمان این است مفید باشیم.

مفید که باشی تاثیرگزار خواهی بود. و این رسالت محقق نخواهد شد جز با احترام به ارزشهای مشترک و متقابل.

 معتقدم که طبیعت بر پایه نظم آفریده شده و خالق این نظم از روح خود بر اشرف مخلوقاتش دمیده. ایمان داریم کائنات، به کار درست، پاسخ درست می دهد.

در روزهای آینده همکاران من گزارشی از روند اجرای برنامه های سال ۹۵ را منتشر خواهند کرد. سالی سخت ، پرکار و مهمی را پشت سر گذاشتیم. پله هایی که برای رسیدن به آن گروهی مصمم و امیدوار با توکل به رحمت ایزد سبحان، اراده و پشتکار تلاش کردند تا همه این ویژنها یکی یکی محقق گردد و صفحه ای زرین باشد از نمود زحمات شبانه ریزیشان.

انسانهایی که همچون شما، دل در گرو رشد صحیح و سالم تجارت بازاریابی شبکه ای دارند.

قبل از برداشتن هر گام، ابتدا بررسی میشد چه سهمی می تواند در رشد و موفقیت شما در این تجارت داشته باشد. به چه میزان کاربردی و کارگشا است. همت گماردند و سعی کردند کمکی باشند برای پیشبرد اهداف ارزشی و درست شما دوست عزیز نتورکر در تجارت بازاریابی شبکه ای کشور عزیزمان ایران.

باشد که من و شما هم قدردان آنانی باشیم که در این مسیر پر چالش بی هیچ منتی و حتی ذکر نامی از خود، سعی کردند سهم و نقش خود را به درستی ایفا کنند و اثرگزار باشند.

ضمنا اشاراتی هم خواهند داشت بر فعالیتهای فرهنگی آموزشی گروه توسعه مهر در بیش از ۵ سال فعالیت خود در عرصه کسب و کار.

در سال ۹۶ با برنامه های ویژه تری از سال گذشته، در خدمت شما سروران عزیز خواهیم بود. ( برنامه های علمی، پژوهشی، آموزشی به صورت جلسات هم اندیشی، کمپ های آموزشی، کارگاه ها و همایش اختصاصی با حضور مدیران و راهبران داخلی و بین المللی. )

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در این زمینه می توانید با کارشناسان و همکاران ما در ارتباط باشید تا در حد بضاعت و توان مجموعه، خدمات شایسته ای در اختیارتان قرار گیرد. در کنار شما خواهیم ماند تا با هم بسازیم.

امیدوارم در سال جدید همچون سالهای گذشته، ما را در کنار خود، دوست و حامی ببینید تا بتوانیم با همدلی و کمک همدیگر با تعاملی شایسته و سازنده، کارهای بزرگ و قوی تری انجام دهیم. انشاا…

در آخر از همه عزیزانی که در سال ۹۵ در تمامی فعالیت ها و کارهای انجام شده با ما همکاری داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم. امیدواریم به حد بضاعت و توان خود توانسته باشیم زحماتشان را جبران نماییم. باشد که در سال جدید با کارهای قوی تر و برنامه های بهتر باز هم سهم کوچکی در رشد و موفقیت هایشان داشته باشیم.

با آرزوی شایستگی های روزافزون. سعادتمندیتان آرزوست.

  • پاینده باد ایران

مهندس عباس زاده مدیریت گروه توسعه مهر. آغاز سال ۹۶

مهندس عباس زاده مدیر گروه توسعه مهر

مطالب مرتبط

گزارش تصویری اولین کارگاه آموزش بازاریابی و فروش پ... این کارگاه آموزشی به همت اعضای گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران راه اندازی و اجرایی شد. سعی می کنیم توضیحی در مورد نوع برگزاری این برنامه ندهیم. توضیحات کامل و نحوه اجرای آن در وبسایت مجله بازار...
بازاریابی شبکه ای چیست ؟ در معنی لغوی مفاهیم اولیه کسب و کار بازاریابی شبکه ای پس از اینکه متوجه شدیم فروش مستقیم چیست اینک به مفهوم علمی و کاربردی کلمه بازاریابی شبکه ای خواهیم پرداخت. شاید خیلی ها به صورت کلاسیک با واژه با...
نخستین همایش هوشمند ویژه بازاریابان شبکه ای در ایر... خدا قوت به همراهان و دوستان عزیز گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران اولین همایش ویژه بازاریابی شبکه ای گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران در روزهای پایانی بهمن ماه و هفته ابتدایی اسفند ماه سا...
دور هم جمع شدن آغاز راه است آغاز به کار پژوهشکده نتورک ایران توسط گروهی که رسالت خود را توسعه مهر در نظر گرفته اند. بعد از ماه ها و شاید سالها خون دل خوردن در کسب و کار نتورک مارکتینگ بر آن شدیم حرکتی متفاوت انجام دهیم. همیشه س...
گزارش تصویری اولین نشست های ویژه پژوهشکده نتورک ای... سلام و درود محضر همه شما همراهان عزیز تصاویر زیر بخش اول از گزارش تصویری نشست های ویژه مرکز هم اندیشی بزرگان نتورک ایران است که به همت گروه توسعه مهر و همکاری رسانه ای مجله بازاریابی شبکه ای انجام شد...