خدا قوت به همراهان و دوستان عزیز گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران

اولین همایش ویژه بازاریابی شبکه ای گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران در روزهای پایانی بهمن ماه و هفته ابتدایی اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.تصمیم داریم با حمایت و همدلی شما نتورکرهای عزیز روزهای پایان سال شگفت انگیزی، برای جامعه نتورک ایران رقم بزنیم.

و اما پاسخ به سوالات متداولی که شما متقاضیان و مخاطبین عزیز ممکن است داشته باشبد :

۱ – این برنامه توسط چه کسانی اجرا می شود ؟

۲ – این برنامه دقیقا به چه صورت برگزار خواهد شد ؟

۳ – سخنرانان این برنامه چه کسی یا کسانی هستند ؟

۴ – محتویات و موضوعات ارائه شده در این برنامه ها دقیقا چیست ؟

۵ – زمان و مکان برگزاری جلسات و همایش ها به چه صورت می باشد ؟

۶ – آیا در انتهای این برنامه ها گواهینامه معتبر و رسمی ارائه خواهد شد ؟

۷ – این برنامه ها دقیقا مناسب چه افرادی با چه سطح کاری است ؟

۸ – هزینه شرکت در این برنامه ها چقدر است ؟ 

۹ – آیا تخفیفات گروهی شرکت در برنامه ها یا تخفیفات برنامه اختصاصی هم لحاظ شده است ؟

۱۰ – آیا می توان درخواست برنامه اختصاصی داشت ؟

اطلاعات تکمیلی در مورد برگزاری این همایش :

نحوه برگزاری

این همایش به صورت حضوری می باشد اما دلیل هوشمند بودن به خاطر سیستم های اجرای این برنامه خواهد بود. ( این سیستم هوشمند زمانی عملی خواهد بود که افراد حداقل ۱۰ روز قبل از اجرای همایش ثبت نام ها انجام کرده باشند. )

به شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان کارتهای ویژه باشگاه مشتریان گروه توسعه مهر اعطا خواهد شد که این کارتها دارای قابلیت و شناسه ویژه به همراه خدماتی منحصر به فرد چه در این همایش و چه در برنامه ها و خدمات بعدی گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران خواهد بود.
( اولویت داشتن این کارت هوشمند و خدمات آن، برای کسانی است که زودتر ثبت نام می کنند. )
این کارت هوشمند _الکترونیک با نام و مشخصات هر فرد به صورت اختصاصی در نظر گرفته شده و دارای شناسه ویژه ای باشد.

سخنرانان

اولین سخنران ویژه این برنامه آقای دکتر خضرزاده از راهبران و لیدرهای بین المللی خوش نام و با اخلاق ایرانی فعال در خارج از کشور است.

رزومه آقای دکتر خضرزاده :
دکتر خضرزاده فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران. بیش از ۱۴ سال سابقه فعالیت مستمر و بی وقفه در بازاریابی شبکه ای. سفیر ویژه با بالاترین درآمد در شرکت بین المللی فروش مستقیم خود، با بیش از ۱۵۰ هزار نیروی فعال در سراسر جهان. اولین لژیونر بازاریابی شبکه ای ایرانی به عنوان یکی از برترین راهبران بازاریابی شبکه ای جهان،

ایشان هم اکنون دارای شرکت و کسب و کاری سنتی و فعالیتهای فرهنگی ورزشی و تجاری موفقی در میهن عزیزمان نیز می باشد.

موضوعات و محتویات قابل ارائه در این برنامه توسط آقای دکتر :

  •  چطور باید در زندگی و کسب و کارمان عامل باشیم ؟
    تاثیر شادی در موفقیتمان به چه میزانی است ؟
    نقش توسعه فردی در تجارتمان چیست ؟
    چطور استرس های خود را مدیریت کنیم ؟
    چگونه می توان تصمیم درست گرفت ؟

این برنامه با سورایزی ویژه و هیجان انگیز همراه خواهد بود.
در تلاشیم تا شرایط برای اضافه شدن این بخش به برنامه اصلی تکمیل و قطعی گردد.
اجرای برنامه ای اختصاصی توسط یکی از مشهوترین و بزرگترین لیدرهای بازاریابی شبکه ای جهان

محتوای قابل ارائه در این سخنرانی :

همانند سازی و اصول حرفه ای لیدرشیب
رشد شخصی و تاثیرات آن در حرفه فروش مستقیم

زمان و مکان برگزاری

این برنامه در روزهای پایانی بهمن ما و روزهای نخست اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد. جزئیات آن در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

گواهینامه ها :

در این برنامه بجز گواهینامه های معتبر و رسمی موسسه توسعه مهر با امضای سخنرانان، برای اولین بار در ایران برای شرکت کنندگان گواهینامه بین المللی فروش مستقیم ارائه خواهد شد. این گواهینامه اختصاصی فقط شامل افرادی خواهند بود که جایگاه CIP در این برنامه ها را داشته باشند.

سطحی از فعالینی که مناسب است در این برنامه شرکت کنند !!!؟؟؟

دوستان عزیز به این موضوع توجه کنید که ما حق پیش داوری و قضاوت در مورد حضور یا عدم حضور افراد سازمان کاری خود در این برنامه را نداریم. ما راهبر آنهاییم نه رئیس آنها. اما ما هم همچون شما واقفید که شناخت شما نسبت به مجموعه تان به اندازه ای هست که تشخیص می دهید چه کسی با چه ویژنی می تواند درک و دریافت درست از چنین برنامه ای داشته باشد و همچنین شما خود بهتر می دانید که حضور در چنین برنامه ویژه ای چگونه و کجا می تواند تاثیر مفیدی در سازمان شما داشته باشد.

و اما هزینه شرکت در این برنامه ها :

افراد به صورت انفرادی و گروهی یا شرکتی می توانند در این برنامه ها حضور پیدا کنند. شرایط برنامه های اختصاصی و تخفیفات گروهی پس از اعلام و آغاز ثبت نام ها به صورت مشخص منتشر خواهد شد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به پرسش های خود می توانید با واحد روابط عمومی در بخش تماس با ما یا سامانه هوشمند کارو در ارتباط باشید. با افتخار میزبانتان خواهیم بود.

ما راهی مطمئن سراغ داریم.

 پاینده باد ایران *

کانال تلگرام : mlmcip@

ایدی تلگرام :   mlmcip1@

صفحه اسنستاگرام : mlmcip.official

شماره تماس ۰۹۰۳۱۷۹۵۷۴۰

مطالب مرتبط

روبات هوشمند پژوهشکده نتورک ایران جه مزایایی برای ... با سلام و درود به همه شما مخاطبین و همراهان همیشگی گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران در روزهای گذشته سعی کردیم اطلاعاتی در مورد سامانه هوشمند آنالیز مجموعه های کاری تان با نام هوش مصنوعی کارو را...
تحوّلِ تاریخی در پلن های درآمدزایی بازاریابی شبکه ... یخبندان آبان. تحلیلی بر تهدیدها و فرصت های 7 سطحی شدن پلن های درآمدزایی بازاریابی شبکه ای در ایران آنچه تا کنون فعالانِ حوزۀ بازاریابی شبکه‌ای در ایران را با تمام مشکلاتِ موجود در یک دهۀ غیرقانونی -د...
بازاریابی شبکه ای چیست ؟ در معنی لغوی مفاهیم اولیه کسب و کار بازاریابی شبکه ای پس از اینکه متوجه شدیم فروش مستقیم چیست اینک به مفهوم علمی و کاربردی کلمه بازاریابی شبکه ای خواهیم پرداخت. شاید خیلی ها به صورت کلاسیک با واژه با...
اولین همایش آموزشی بازاریابی و فروش در پژوهشکده نت... برنامه ای دیگر از سلسله همایش های بازاریابی و فروش گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران با همکاری تیم ثروتمندان ایران و پوشش رسانه ای مجله بازاریابی شبکه ای این همایش برای آنانی که مشتاق فراگیری دا...
گزارش تصویری همایش اختصاصی راهبران فروش دکتر خضرزا... همایش اختصاصی گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران با موضوع راهبران فروش با سخنرانی ویژه آقای دکتر خضرزاده اولین سفیر و راهبر بین المللی پژوهشکده نتورک ایران و یکی از بزرگترین نتورکرهای جهان این هم...