همایش آموزش بازاریابی و فروش، اصول و فنون مذاکره و دیجیتال مارکتینگ گروه توسعه مهر به درخواست و همکاری مخاطبین و مدیران تیم ثروتمندان ایران با همکاری و پوشش رسانه ای مجله بازاریابی شبکه ای nmls.ir در روز ۸ بهمن ماه در سالن علامه مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور ۱۵۰ نفر برگزار شد.

اولین همایش بازاریابی و فروش در گروه توسعه مهر

این برنامه در یک روز جمعه با طراوت برفی و سرد زمستانی با حضور شرکت کنندگان از ساعت ۱۴ تا ۱۹٫۳۰ برگزار گردید. برنامه پس از قرائت قرآن و نواخته شدن سرود پر افتخار کشورمان آغاز گردید.

akbari

در ابتدا مجری برنامه جناب آقای اکبری، با تقدیر و تشکر از شرکنندگان و خیر مقدم به مدعوین ویژه، برنامه را آغاز کردند. پس از آن، با دعوت از مدیر گروه توسعه مهر جناب آقای عباس زاده تریبون را در اختیار ایشان قرار دادند.

مدیر گروه توسعه مهر جناب آقای عباس زاده

آقای مهندس عباس زاده ضمن تشکر از شرکت کنندگان به شرح رسالت و اهداف شکل گیری گروه توسعه مهر و برنامه های این مجموعه در سال ۹۵ و همچنین شمایی از برنامه های کلی آن در سال ۹۶ اشاراتی داشتند. ضمنا نوید همایش ۷۰۰ نفره این مجموعه را قبل از پایان بهمن ماه نیز خبر خوش ایشان به علاقه مندان به موضوع آموزش بود. ایشان ضمن قدردانی از اساتید اولین استاد برنامه جناب آقای دکتر بیداری را پس از معرفی رزومه و سوابق ایشان، برای ارائه برنامه بعد از خود به جایگاه دعوت کردند.

bidari

آقای دکتر بیداری پس از تشویق حضار به روی سن تشریف آورده و موضوع مربوط به خود ( تیپ شناسی ایناگرام ) را ارائه نمودند. موضوع جذاب شناخت تیپ های شخصیتی جز مباحثی بود که خیلی از شرکت کنندگان را مجبور به تحلیل شخصیت خود می کرد. برنامه ایشان با همکاری شرکت کنندگان در فضای مهیج و مشارکتی پس از نزدیک به ۸۰ دقیقه به پایان رسید.

شرکت کنندگان پس از این برنامه استراحتی کوتاه داشته و پس از پذیرایی جهت ادامه برنامه مجدد به سالن بازگشتند.

taheri

برنامه بعدی با معرفی رزومه و دعوت از آقای دکتر طاهری با موضوع دیجیتال مارکتینگ آغاز گردید.

آقای دکتر طاهری همچون همیشه برنامه خود را با سوال کردن از حضار آغاز کردند و شروع به بررسی روند فعلی و جایگاه فضای اینترنت و پتانسیل های موجود برای کسب درآمد از آن در ساده ترین و کم هزینه ترین شیوه های ممکن کردند. اهمیت داشتن وبسایت، صفحات اجتماعی و ابزارهایی همچون کانالهای ارتباطی همچون تلگرام برای کسب درآمد به شیوه ای ساده اما حرفه ای و کاربردی پرداختند.

anterak

این برنامه هم همچون برنامه قبل زمانی نزدیک به ۸۰ دقیقه را به خود اختصاص داد و شرکت کنندگان این بار به استراحتی کمی بیشتر از بخش اول و همچنین پذیرایی مفصل تر به سالن پذیرایی راهنمایی شدند.

moshavereh

در این زمان کوتاه یکی از اتفاقت جالب این بود که خیلی از شرکت کنندگان برای استراحت نرفتند و سعی کنند از زمان استفاده کنند و از اساتید به صورت جداگاه و در این زمان کوتاه مشاوره هایی بگیرند.

javid

برنامه بعدی برنامه آقای دکتر جاوید با موضوعیت بازاریابی و فروش ( بازاریابی نوین و بازاریابی ویروسی ) با معرفی رزومه و دعوت از ایشان توسط مجری برنامه آغاز شد.

آقای دکتر جاوید ابتدا با شروع مهیج برنامه حس و حال سالن و حضار را تغییر دادند. ایشان موضوع را از تعاریف علمی بازاریابی آغاز کرده و در ادامه به معرفی تکنیکهای موثر در بازاریابی نوین و بازاریابی ویروسی و همچنین نمونه های مشابه و انجام شده در بازار و تاثیرات آن پرداختند. در این برنامه با پخش کردن ویدیوهای کوتاه اما مفهومی و پرمحتوا سعی کردند مباحث ارائه شده را از این طریق بهتر به مخاطبین منتقل نمایند.

javayez

پس از پایان ارائه آقای دکتر جاوید، برنامه با جمع کردن نظرسنجی های حضار و همچنین انتخاب سه نفر از شرکت کنندگان و اهدای جوایز توسط اسپانسر برنامه به این عزیزان و گرفتن عکس دسته جمعی به پایان رسید.

افرادی که متقاضی اجرای این مباحث در محیط کار، گروه ها یا سازمان کاری خود هستند از طریق های لینک های زیر می توانند با ما در ارتباط باشند :

کانال تلگرام : mlmcip@

ایدی تلگرام :   mlmcip1@

صفحه اسنستاگرام : mlmcip.official

شماره تماس ۰۹۰۳۱۷۹۵۷۴۰


اولین همایش بازاریابی و فروش گروه توسعه مهر

مطالب مرتبط

روبات هوشمند پژوهشکده نتورک ایران جه مزایایی برای ... با سلام و درود به همه شما مخاطبین و همراهان همیشگی گروه توسعه مهر در پژوهشکده نتورک ایران در روزهای گذشته سعی کردیم اطلاعاتی در مورد سامانه هوشمند آنالیز مجموعه های کاری تان با نام هوش مصنوعی کارو را...
پیام مهندس عباس زاده مدیر گروه توسعه مهر در آغاز س...   زمستان هر چقدر سرد و خشن هم باشد نمی تواند در مقابل آمدن بهار مقاومت کند و انتهای این قصه سرد و سفید همیشه سبز خواهد بود. حیات به ظاهر خاموش از پس این سختی دوباره زنده می شود و شکوفه ها رخ می نمایان...
گزارش تصویری اولین نشست های ویژه پژوهشکده نتورک ای... سلام و درود محضر همه شما همراهان عزیز تصاویر زیر بخش اول از گزارش تصویری نشست های ویژه مرکز هم اندیشی بزرگان نتورک ایران است که به همت گروه توسعه مهر و همکاری رسانه ای مجله بازاریابی شبکه ای انجام شد...
اولین جلسه مشترک مدیران و لیدرهای بازاریابی شبکه ا... با سلام و درود بر همه شما همراهان همیشگی روزهای گذشته سوالات زیادی در مورد نشست های ویژه گروه توسعه مهر ( پژوهشکده نتورک ایران ) پرسیده اید. اگر چه این موضوع را پیش تر در بخش های خبری وبسایت منتشر کر...
سیستم هوش مصنوعی کارو پژوهشکده نتورک ایران چه کارب... در راستای ارائه خدمات منحصر به فرد به جامعه کارآفرینان و نتورکرهای بزرگ ایران گروه توسعه مهر با افتخار سیستم هوشمند کارو را به محضرتان معرفی می نماید. سیستم هوش مصنوعی کارو پژوهشکده نتورک ایران چیست ...